Upravit stránku

Od začátku sezóny všichni pilně pracovali na svých dovednostech a týmové spolupráci, což pak také i správně převáděli do soutěžních utkání. O tomto víkendu vyvrcholil Východočeský přebor nejmladších minižáků U11 závěrečným turnajem Final Four, který se konal na Sportovním Gymnáziu v Pardubicích. Myslím že můžu s klidem říct, že bylo od začátku obou zápasů jasné, kdo je favoritem a po skvělých prvních čtvrtinách jsme si dokráčeli pro vítězství. Jedinou krušnou chvilkou byla snad jen druhá čtvrtina ve finále proti BK Studánka, kdy nás holky dokázaly potrápit a zaslouženě vyhrály čtvrtinu poměrem 20:10. Jinak všem klukům patří velká pochvala za bojovný výkon v obraně a za rychlé přechody do útoku, což je naší prioritou.

Beksa Pardubice vs. TJ Jičín 65:15
Body: Fecko 11, Paulíček a Zdobinský po 9, Míča 8, Novák 7, Valenta 5, Rolenc 4, Kolík 3, Janovský, Klement, Franz a Čihák po 2, Bednář 1.

Beksa Pardubice vs. BK Studánka 77:51 (Finále VČP)
Body: Novák 16, Zdobinský 11, Míča a Kolík J. po 10, Rolenc, Fecko a Paulíček po 6, Valenta a Fiedler po 3, Janovský, Franz a Bednář po 2.

Tento víkend byl však pouze začátek, teď už se musíme opět soustředit na mnohem důležitější událost a tou je sice Národní finále U11, které se uskuteční v termínu 26.-28.4. v Ostravě. Na NF se už velmi těšíme, věřím že jsme dobře připravení a budeme se snažit bojovat o přední příčky v republice. Ještě však než vyrazíme na NF zastavíme se v Ostravě týden předem na mezinárodní velikonoční turnaj pořádaný klubem SBŠ Ostrava. Tento turnaj bude první zkouškou před NF a především přínosem cenných zkušeností s vyrovnanějšími soupeři pro naše hráče